|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 1 |
| Warranty: | 1 |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Gasoline engine | 5.5HP Honda gasoline engine |
| How the pump operates | Built-in reversing hydraulic pump |
| Maximum discharge | 12L |
| Spray width | 50-600mm(double gun) Single gun up to 300mm |
| Maximum spray pressure | 23mpa |
| Maximum scribing speed | 13km/h |
| Nozzle | Single gun: 0.048 Double gun: 0.033 |
| Dimension | 1.7 * 0.9 * 1 m |
| Weight | 130kg |
| Assorting | 1. Laser pointer 2. Self-walking system 3. Lighting headlights 4. Automatic wire breaking system |
|
Model
|
12L-1
|
|
Power
|
5.5PS (Honda engine)
|
|
Pump
|
Built-in Reversing Hydraulic Pump
|
|
Spray Gun
|
Two
|
|
Max flow
|
12L/min
|
|
Type
|
Hand Push
|
|
Model
|
12L-2
|
|
Power
|
5.5PS (Honda engine)
|
|
Pump
|
Built-in Reversing Hydraulic Pump
|
|
Spray Gun
|
Two
|
|
Type
|
Hand Push
|
|
Spreader
|
Self-Leaking Glass Beads Spreader
|
|
Model
|
12L-3
|
|
Power
|
5.5PS (Honda engine)
|
|
Pump
|
Built-in Reversing Hydraulic Pump
|
|
Spray Gun
|
Two
|
|
Type
|
Hand Push
|
|
Spreader
|
Pneumatic Glass Beads Spreader
|
|
Model
|
12L-4
|
|
Power
|
5.5PS (Honda engine)
|
|
Pump
|
Built-in Reversing Hydraulic Pump
|
|
Spray Gun
|
Two (Automatic)
|
|
Type
|
Self-propelled
|
|
Function
|
Laser Guide; Automatic skip line.
|
|
Model
|
12L-5
|
|
Power
|
5.5PS (Honda engine)
|
|
Pump
|
Built-in Reversing Hydraulic Pump
|
|
Spray Gun
|
Two (Automatic)
|
|
Function
|
Self-propelled, Laser Guide; Automatic skip line.
|
|
Spreader
|
Self-Leaking Glass Beads Spreader
|
|
Model
|
12L-6
|
|
Power
|
5.5PS (Honda engine)
|
|
Pump
|
Built-in Reversing Hydraulic Pump
|
|
Spray Gun
|
Two (Automatic)
|
|
Function
|
Self-propelled, Laser Guide; Automatic skip line.
|
|
Spreader
|
Pneumatic Glass Beads Spreader
|