|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Lifetime |
| Warranty: | 1year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Paint bucket | Double stainless steel thermal insulation heating drum, capacity 100kg, plug-in mixing device, can be quickly disassembled and replaced paint drum |
| Glass bead sower | Synchronous clutch automatic broadcast (adjustable), capacity 10kg |
| Heating method | Liquefied petroleum gas |
| Floor knife | Inlaid carbide material |
| Marking hopper | High precision integrated marking bucket, scraper structure, standard configuration 150mm |
| Marking width | Optional 50/100/150/200/250/300/400/450 mm crossed bucket (a) random with 15 cm |
| Rubber wheel | Cast iron wheels, heat-resistant rubber special, the rear wheel is equipped with a locator, so that the car body along the straight line forward |
| Dimension | 1.19*0.85*1.05m |
| Weight | 185kg |